Pozdrowienia z raju

Ze słonecznych Filipin do zaśnieżonej Polski przesyłamy trochę słońca i świąteczno-noworoczne życzenia spełnienia najskrytszych marzeń. Wszystkim naszym czytelnikom serdecznie dziękujemy za odwiedzanie naszego bloga, ciepłe słowa a także okazjonalną krytykę 🙂

Niech kolejny rok przyniesie Wam mnóstwo pasjonujących podróży – tych małych i dużych, a także da odwagę do podążania za marzeniami.

.

P.S. My tymczasem już od dwóch tygodni poznajemy Filipiny od podszewki i musimy przyznać, że ten kraj jest po prostu urzekający. Przepiękne wyspy, ciepłe morze z bujną florą i fauną oraz co najważniejsze – ludzie. Niezwykle radośni i otwarci, zawsze uśmiechnięci, ciekawi innych kultur, niebywale pomocni i zawsze skorzy do pogawędki.

A na zakończenie krótki filmik z rajskiej plaży, których można znaleźć setki podczas tzw. „Island hoppingu”, czyli jednodniowych wycieczek po okolicznych wysepkach, które na Filipinach często można zorganizować sobie samemu – znaczy wycieczki, nie wyspy.

.

2 komentarze Dodaj własny

  1. aneta pisze:

    A w Europie snieg i mrozy 😦 Probuje znalezc w slownikach Polskim i Angielskim mocniejszego slowa niz ”zazdrosc” ale nie ma 🙂 Merry Xmas!!!

  2. A ja nie zazdroszczę , ja gratuluję i życzę powodzenia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s