Borneo naszym przeznaczeniem

Spóźniony bodaj pierwszy raz w historii Singapuru autobus, trzy przesiadki na jednej linii metra, a nawet awaria terminalowego busika – żadnemu z wysłanników piekieł nie udało się zaprzepaścić naszego wylotu na Borneo.

Złośliwe czynniki te zapewne sprzysięgły się przeciwko nam w odwecie za wczorajsze łamanie chyba wszystkich możliwych przepisów w tym mieście zakazów – od chodzenia prawą stroną chodnika po kąpiel w basenie na dachu najdroższego hotelu w Singapurze.

Kamienna twarz, pewny krok, odwrócenie uwagi strażników i na basen na dachu Marina Bay Sands wbiliśmy się na krzywy ryj
Kamienna twarz, pewny krok, szybkie odwrócenie uwagi strażników i na basen na dachu Marina Bay Sands wbiliśmy się na krzywy ryj

Do Malezji kontynentalnej, o której jeszcze nic Wam nie napisaliśmy, a także Singapuru oraz pogranicza Laosu i Tajlandii postaramy się wrócić myślami specjalnie dla Was choćby na chwilę. Choć z żalem stwierdzam, że co było, minęło. Zdecydowanie lepiej pisze się na bieżąco.

P.S. Zamiast 2 godziny przed czasem, na samolot zdążyliśmy 15 minut przed odlotem, ale pół godziny po zamknięciu check-inu. Na szczęście onieśmielony naszym urokiem pan pozwolił nam samemu zanieść nasze plecaki piechotą na płytę lotniska.

Witaj Borneo!

Witaj przygodo!
Witaj przygodo!

.

————————————————–

Jak być może wprawny czytelnik raczył się zorientować, po Azji krążymy jak potłuczeni. W Tajlandii, przykładowo, byliśmy już 3 razy, spędzając tam łącznie 6 tygodni. W ramach pielęgnowania wyspiarskiego stylu życia jako wspominek – prosto znad Morza Andamańskiego, galeria z Koh Lanta.

.

Koh Lanta, Tajlandia

.

Jeden komentarz Dodaj własny

  1. Jola pisze:

    Cześć Wam, lecimy do Singapuru i Malezji. Ostatnio w Singapurze spaliśmy w hostelu, ale chętnie przenocowalibyśmy u tych przyszłych doktorów, o których piszecie. Jesteśmy otwarci na ludzi, w Polsce także gościliśmy obcokrajowcow w potrzebie. Czy byłaby możliwość, by dostać kontakt do tych Polaków w Singapurze? Pozdrawiam z Torunia Jola 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s