Konkurs na Blog Roku

Drogi blogoczytaczu!

Jak zapewne nie zauważyłeś, zaledwie pobieżnie śledząc pasek boczny naszego bloga, startujemy w konkursie na Blog Roku.

Blog roku 2010

Wydawać by się mogło, że wyjeżdżając z Warszawy, tymczasowo wycofaliśmy się ze szczurzej Wielkiej Pardubickiej. Po trzech miesiącach odwyku, stęskniliśmy się jednak za niezdrową adrenaliną i sami zapisaliśmy się do nowego wyścigu, przenosząc się jedynie do przestrzeni wirtualnej.

Spodobała nam się idea konkursu, w którym upatrujemy szansę na dotarcie do szerszych warstw blogosfery i zainteresowanie nowych moli internetowych. Ot, taki internetowy dopalacz i wirtualna katapulta w jednym.

Tak się nieszczęśliwie składa, że każdy chce zarobić – Wielki Babilon i organizatorzy konkursu również. Dlatego też pod ogromną presją koncernów telekomunikacyjnych, po krwawych walkach z przedstawicielami Babilonu, altruiści z działów PR ostatecznie ulegli i zgodzili się na dyktat branży telekomów. Czyli w pierwszej rundzie mamy głosowanie smsowe.

(Poprawka: najnowsze doniesienia na stronie Bloga Roku podają, że dochód z smsów zostanie przekazany na cele charytatywne. Tym bardziej zachęcamy do głosowania)

Aby uniknąć totalnej kompromitacji w konkursie, chcieliśmy nawet wysłać choć jeden głos sami na siebie. Niestety odkąd w zawodach Nokia kontra tropikalna filipińska dżungla jest 0:1, nic z tego nie będzie. Zapowiada się całkowity blamaż.

Zatem jeśli pragniesz zapobiec naszemu popadnięciu w anoreksję ze wstydu, posiadasz Bezlik SMSów w MixPlusie lub być może znasz osobiście TurboDynoMana, możesz zapewnić nam przejście do drugiej rundy konkursu, gdzie decydować będzie niezawisłe jednoosobowe jury i mamy szansę polec w uczciwej walce.

Wystarczy zagłosować na nasz blog, wysyłając smsa na numer 7122 o treści D00113 (1,23 zł brutto).

.

—————————–

P.S. A jeśli chcesz zapoznać się z innymi konkurentami w kategorii Podróże, w co nie wierzę, możesz zajrzeć na pełną listę blogów w konkursie.

P.P.S. Jeśli jednak na nas nie zagłosujesz, nadal pozostaniesz w kręgu naszych wirtualnych znajomych. Wciąż będziesz mógł odwiedzać naszą stronę, a my będziemy darzyć cię sympatią.

Na pohybel Babilonu!

P.P.P.S. Nigdy nie przypuszczałem, że wystartuję w audiotele. Jak wrócę, zapiszę się do Tańca z rozgwiazdami na lodzie.

.

Uwaga!! Ten wpis jest przyklejony na czole i pozostanie taki przez najbliższe 10 dni. Nowe artykuły będziemy zamieszczać pod spodem (patrz: Palawan). Zachowaj czujność!

.

Jeden komentarz Dodaj własny

  1. Miki pisze:

    I Wy brutusie…. ? 🙂
    Po co Wam rozgłos ???

    Niech stracę – chcecie, to wysyłam sms ! 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s